"Pomagamy Wiśle płynąć"

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona Główna Konkurs "A morze kręci mnie..."

Konkurs "A morze kręci mnie..."

Email Drukuj PDF

a morze mnie kreciOrganizator Przeglądu Filmów Żeglarskich "JachtFilm" ogłosił kolejną edycję konkursu pod hasłem "A morze kręci mnie...", na krótkie formy filmowe inspirowane żaglami.

Celem Konkursu jest promocja amatorskiej żeglarskiej twórczości filmowej, twórczego i zaawansowanego wykorzystywania nowoczesnych urządzeń multimedialnych, twórcza konfrontacja filmów związanych z profilem Festiwalu oraz wyłonienie i nagrodzenie najcenniejszych dzieł i ich twórców, 

Organizator zaprasza do udziału miłośników wiatru i wody, profesjonalistów i amatorów pracujących z kamerą lub aparatem fotograficznym. Można przygotować film dokumentalny, reportaż, impresję lub animację związaną z żeglarstwem. Forma jest dowolna - liczy się pomysł i jego realizacja.

Filmy na płytach DVD można nadsyłać do 30 września 2014 roku. Szczegóły oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej http://www.jachtfilm.pl/ (zakładka "a morze kręci mnie..." 2014). Filmy nie mogą trwać dłużej niż 15 minut (łącznie z napisami). Muszą zawierać napisy początkowe i końcowe, w tym tytuł obrazu i nazwę producenta. Każdy zgłoszony film powinien być nagrany na osobnym nośniku. Płyty muszą być opisane (autor, tytuł, czas trwania filmu) i zapakowane w twarde opakowania z opisem (dane autora: adres, telefon). Do filmów należy dołączyć zdjęcie (kadr z filmu) w wersji cyfrowej (format JPG, rozdzielczość 300 DPI) bądź na papierze fotograficznym (format 10x15 cm).

Autor najlepszego amatorskiego filmu inspirowanego żaglami wygra 1000 euro.

Źródło: jachtfilm.pl

Poprawiony: niedziela, 18 maja 2014 17:22